Close

Superčlověk

Najdi nejlepší verzi sebe sama!

Skvěle fungující návod, jak své tělo využít na maximum po tělesné i mentální stránce. Neztrácejte svůj čas metodami, které vás stojí spoustu energie, peněz a nakonec nepřinesou výsledky.Kniha je dostupnější verzí oblíbeného živého kurzu, kterým prošlo více než 400 účastníků.Superčlověk dříme v každém z nás, tak najděte i vy tu nejlepší verzi sebe sama. Změňte svůj život dnes.

Tři základní pilíře

MOZEK

Můžete mít návod na cokoliv, ale nejdřív musíte připravit mozek tak, aby dokázal spolupracovat a podržet vás v důležitých okamžicích vaší cesty. Budování návyků, motivace, stanovení cílů a priorit bude v přeměně hrát důležitou roli. Mentální stránka je klíčem k úspěšné přeměně.

STRAVA

Přemíra cukru, chemie a špatných tuků je vlastně jen začátek. Teorie zdravé stravy je převrácená naruby a nevědomě se tak denně dopouštíme mnoha chyb, které brzdí naše hubnutí, nabírání svalstva a nebo narušují naší psychickou pohodu. Zahoďte knäckebroty, my budeme jíst vejce a slaninu!

POHYB

(Půl)hodina tréninku týdně? Opravdu existují tréninky, které fungují daleko lépe než nudné celodenní vyjížďky na kole. Ukážeme si metody, které fungují a navíc při nich ušetříte spoustu času. Trénink za 4 minuty? Budete ho milovat.

Proč si knihu pořídit? Protože je super!

50 stran ukázek zdarma! Ať víte, do čeho jdete

– kompletní obsah knihy

– přes 50 stran ukázek

– ochutnávka ze 14 různých kapitol

SPOKOJENOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Předtím jsem jedl nevhodné věci bez systému, ale paleo strava mě donutila se zamyslet a teď mám díky ní plno energie celý den. Předtím jsem se nedokázal donutit cvičit a udržovat fyzičku, kettlebell mě neuvěřitelně baví a je zábavné ji zapojit každý den, stačí jen chvilka.
– Jiří Andrš
Líbí se mi, že Michal směřuje účastníky k akci a doporučuje vše vyzkoušet osobně. Pokud jste měli výmluvy, že to a to nejde, protože „nemám čas“ nebo „nemám pevnou vůli“, tak vám je lektor spolehlivě rozbourá.
– Monika Nyklíčková
Michal je velice sympatický člověk, který ví o čem mluví a svojí zkušenost a životní styl se snaží šířit co možná nejlepším způsobem. Přednáška měla hlavu a patu a styl vlastní prezentace byl také hodný profesionála.
– Markéta Domabylová
V některých oblastech mi kurz hodně otevřel oči a přispěl jako motivace cokoliv v našem životě změnit k lepšímu. Kdo si Michalova slova vezme opravdu k srdci a rozhodne se podle nich ihned jednat, opravdu mu to může změnit život.
– Veronika Růžičková

Vybere si každý

Nemusíte kupovat jen jednu knihu, ale klidně hned celé výhodné balení!

elektronická kniha Superčlověk a 5 bonusů

30 dnů záruka vrácení peněz

3 verze (PDF, epub/iPad a mobi/Kindle)

bonus #1 – e-book 24/7 (58 stran)

bonus #2 – e-book 10×20 otázek (58 stran)

bonus #3 – Superpotraviny (12 stran)

bonus #4 – 11 způsobů, jak ušetřit na stravě (14 stran)

bonus #5 – 10 nejčistších plodů planety (7 stran)

elektronická kniha Superčlověk

30 dnů záruka vrácení peněz

3 verze (PDF, epub/iPad a mobi/Kindle)

bonus #1 – e-book 24/7 (58 stran)

bonus #2 – e-book 10×20 otázek (58 stran)

bonus #3 – Superpotraviny (12 stran)

bonus #4 – 11 způsobů, jak ušetřit na stravě (14 stran)

bonus #5 – 10 nejčistších plodů planet (7 stran)

5 bonusových e-booků

Darujte knihu...

Chcete změnit život svým blízkým? Je to jednoduché, pořiďte voucher na knihu.

Michal Turna, autor Grasa.cz

Více než 8 let žiju svůj sen. Během 3 měsíců jsem dokázal zhubnout 15 kilogramů a vrátit se tak zpět do života. Po vystudování oboru Sportovní a kondiční specialista na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu jsem se začat věnovat osvětě na poli zdravého životního stylu.

Působím jako autor knih, blogger, lektor živých i video kurzů, konzultatnt zdravého životního stylu a masér.

Zaujal Vás obsah knihy, ale přesto byste raději zvolili jinou formu?