Jsem moc rád, pokud někomu moje projekty a úsilí dávají smysl. Zde je přehled zpětné vazby, kterou mi poslali čtenáři grasa.cz:  

 

Řekli o e-booku Zázrak jménem kokosový olej

Nemůžu se přece dívat na věci optikou, co já bych udělal jinak. Graficky je to zpracované výborně, obsahově jsem zde našel něco co jsem nevěděl. Praktické návody na kosmetiku fungují a plní svůj účel. Kurz jsem zatím neabsolvoval a pokud bude čas a příležitost určitě bych se ho zúčastnil, už jen protože je dobré strávit čas ve společnosti lidí, kteří jsou podobně naladěni. Myslím si, že širší doporučení dalších osobností se zkušenostmi s kokosovým olejem by se daly zvládnout navíc, ale není to nutností. Cena velmi příznivá i za knihu i kurz. Jedná se o shrnutí jinak složitěji dostupných informací z mnoha odvětví, sepsané příjemným jazykem bez velkého zatěžování. (celá recenze zde)

Miroslav Matoušek (Metlův Paleo/Primal food blog)

Napadlo vás, že se dají oleje použít i jinak než ke konzumaci? U běžného slunečnicového nebo řepkového asi ne, s olivovým se už nějaké kouzla dělat dají. Kokosový má ještě tu výhodu, že se sám o sobě běžně využívá i v kosmetice. Michal na konci knihy přináší vlastní zkušenost s pozitivními účinky na pleť a ke všemu přidává pár receptů na vlastní kosmetické přípravky, které si jednoduše a rychle můžete sami doma udělat. Snad nebude vadit když prozradím, že se jedná o deodorant, zubní pasta (!!), hydratační krém, balzám na rty, přírodní repelent a ochranný krém proti slunci. Poslední dva jmenované se jistě budou v nadcházejícím létě hodit.  (celá recenze zde)

Ondřej Kadlec

Právě jsem knihu dočetla – je SUPER !! Zdravotní hlediska zajimavé , ale nejvíc mě nadchla ta sekce kosmetická – jsem ženská no Takže všechny recepty – na deodorant , pastu , tělový/pleťový krém , … hodlám vyzkoušet . Také samozřejmě začnu i více jíst . Kokosový olej mám doma a používala jsem jej jen na smažení , ale vuhledem k tomu že nesmažím každý den , ale jen sporadicky , neměla jsem jeho přísun do těla pravidelný a rozhodně ne v dostatečné míře … napravím . Díky , díky , díky .

Jana Váňová

Řekli o e-booku 14 dnů ke změně života

Dobrý den,
díky za poskytnutí e-booku, našel jsem zde spoustu inspirace, která je pro začátečníky v paleo stravování klíčová. Především rychlé shrnutí co jíst a nejíst je třeba ocenit. Super je jídelníček na 14 dnů, který se dá praktikovat s minimálními obměnami i déle. 
Díky za super práci a těším se na další výtvory. 🙂

Roman Kostka

Dobrý den, Z vaší knihy (podle mě spíše bible 🙂 ) jsem se dozvěděla mnoho cenných informací. Jako nutriční asistent pro mě bylo vaše dílo něco, čemu se můžu přiučit. Ale abych mohla radit lidem co je dobré a co ne, musím to na sobě vyzkoušet. A ono mi to vážně pomohlo. Jsem člověk, který často trpí na rýmy a záněty, a občas špatně spím. Po těch 14 dnech se mi spalo nejen dobře a vyspala se déle než 5 hodin, ale taky něco málo zhubla, naučila se nové recepty a od té doby jsem nebyla ani jednou nemocná. A za to vděčím Vám :-). Sacharidy jsem sice vrátila zpět do jídelníčku, ale omezila jsem je. A je mi pořád dobře. A ocenila bych ještě další recepty, to je má jediná připomínka 🙂
Přeji hezký den a hodně dalších úspěchů.

Krbečková Lucie

Řekli o grasa.cz

K dnešnímu dni mám za sebou přes 100dní paleo, 11kg dole. Díky nastavení správného jídelníčku ve spolupráci s grasa.cz mám dostatek energie k dispozici po celý den, žádné usínání v odpolední zácpě s bagetou v ruce. Díky za cenné rady v začátcích i nyní. S paleo pokračuju a jsem s váma!!

Michal Štrunc

Dobrý den. Vaše stránky jsem objevila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla začít se sebou něco dělat. Detailně jsem prostudovala paleo/primal a začala jsem s „dietou“. Po dvou měsících mám o 9 kg méně – 59 kg a cítím se NESKUTEČNĚ… Vím, že takhle se už chci stravovat napořád, protože přesně tahle strava mému tělu naprosto vyhovuje. A to si dopřávám sádlo, občas i tučnější maso, slaninu. Úplně ze mě spadla únava, zlepšila se mi pleť, mám dobrou náladu podstatně více dní v měsíci . A proč Vám to všechno píšu. Chci Vám moc poděkovat za Vaše stránky, které jsou pro mě super inspirací, jak díky článkům, tak díky skvělým receptům. Moc ráda se sem vracím.

Jana Janoutová