14dnuS Mirkem Matouškem jsme pro vás připravili Paleo/Primal průvodce: 14 dnů ke změně života. Rozhodli jsme se tento dokument poskytnout ctenářům grasa.cz a Metlův Paleo/Primal food blog zdarma, jako dárek za přízeň. Navíc máme zájem, aby došlo k rozšíření těchto životních stylů mezi co nejvíce lidí v republice, takže síření podobných informací bez jakéhokoliv poplatku bude jistě účinnější.

 

 

 

 

V odkazu pod článkem najdete e-knihu ve formátu PDF, která vám může změnit život, jelikož přináší velice pěkně poskládáný jídelníček na 14 dnů, které jsou nejdůležitějším článkem nového návyku – změna stravy. Na více než 50 stranách najdete mnoho receptů, které jsou většinou doplněny o fotografii.

Navíc jsme s Mirkem vybrali takové pokrmy, aby příliš nezatížily vaši peněženku a ani abyste netrávili dlouhé hodiny v kuchyni. Mysleli jsme na to, že mnozí z vás mají časově náročný program, atak jsme se pokusili jídla po sobě poskládat tak, aby jste mohli někdy připravit pouze jedno jídlo a s mírnou obměnou ho využít ještě i den následující.

 

Kapitoly

  • Úvod
  • Co je Paleo/Primal dieta?
  • Co budeme jíst?
  • Co z jídelníčku vyřadit?
  • Jídelníček
  • Závěr

 

Nyní nezbývá nic jiného, než kliknout na odkaz níže a knihu si bez poplatku stáhnout. Přeji příjemnou zábavu a doufám, že vás kniha bude inspirovat k velké změně ve vašich životech.

 

Stáhnout Paleo/Primal průvodce: 14 dnů ke změně života  

Podpořte náš počin sdílením a pomozte tak i vašim přátelům změnit svůj život…