KokosoriznutySJeště před pár lety bych nevěřil, že se mi život naprosto obrátí vzhůru nohama díky změně ve stravování. Najednou se děly velké věci a mě začalo docházet, jak velký má strava na lidské tělo vliv.

 

 

Od té doby neustále studuji a vzdělávám se, protože souvislostí mezi některými potravinami a lidským tělem je snad nekonečné množství.

Není to dávno, kdy jsem se hlouběji začal zajímat o kokosový olej. Od prvního dne jsem věděl, že je to zázrak, a tak jsem neváhal své postřehy a vědomosti dát na jednu velkou hromadu a z ní vytřídit ty nejdůležitější informace.

Zabralo mi to stovky hodin a výsledek stojí za to! Studium, přemýšlení, ověřování a tvorba. Byl to dlouhý a náročný proces, ale nyní jsem moc rád, že jsem do toho šel a nevzdal se.

 

Co se dozvíte v jednotlivých kapitolách mé nové knihy?

Kokosový olej?

Na zahřátí si povíme, jak kokosový olej vzniká a odkud se bere. Poté si povíme mnoho důvodů, proč je kokosový olej tak skvělý a proč stojí za to věnovat mu pozornost.

Hubnutí

Nadváha je obrovský problém dnešní populace, a ikdyž si to mnozí neuvědomují, tak je tímto zásadně snížena kvalita života. Pár tipů a triků, jak díky použití kokosového oleje hravě zhubnout a využít všech jeho výhod a kvalitních živin. Netušíte, proč vás honí mlsná? Povím vám to a hravě s tím zatočíme.

Akné

Často děláme z komára velblouda, ale někdy stačí jen se rozhlédnout a zamyslet se. Napadlo vás, že příčina akné či nezdravé pokožky může být v malinkém detailu? Naučím vás, jak dát pleti to, co opravdu potřebuje.

Alergie

Existují zdravotní potíže, na které si po nějaké době zvykneme a bereme je jako součást našich životů. Kýchání, rýma, pálení očí, bolesti břicha či svědění – vše má svou příčinu a mnohdy si lidé některé souvislosti ani neuvědomují. Použitím kokosového oleje se dají alergické reakce odstranit či alespoň redukovat.

Diabetes

Už jste léta smíření s tím, že cukrovku budete mít taky, protože jí trpí dědeček i tatínek? Co se díky jednoduchým zásadám této chorobě vyhnout? Znám tajemství národů, kde se kokosový olej a příbuzné produkty konzumují denně – cukrovkou netrpí!

Alzhaimerova choroba

Zajistit ideální palivo pro mozek není s kokosovým olejem problém. Ve chvíli, kdy ostatní zdroje selhávají, tak tento zázračný tuk exceluje!

Záněty a kloubní onemocnění

Mohou zasáhnout celé naše tělo a jsou velmi zákeřné. Záněty nezpůsobují jen bolesti, ale podílí se i na devastaci celého organismu. Díky účinkům tuků obsažených v kokosovém oleji lze přemoci i závažná onemocnění, která se pro současnou medicínu zdají být neřešeitelná.

Štítná žláza

Bez správně fungující štítné žlázy nemůže ani lidský organismus správně fungovat. Ovlivňuje růst, vývoj a vlastně i chod celého těla. Nahraďte běžné oleje tím kokosovým a dopřejte mu tak kvalitní živiny, které zamezí dalšímu poškozování těla nevhodným obsahem některých olejů.

Odborníci o kokosovém oleji

Přemýšlejí o stravě a fungování těla podobným způsobem, jako já. A stejně jako já, se o tom nebáli promluvit. Několik odborníků se o kokosovém oleji vyjádřilo – shrneme si jejich výroky…

Péče o tělo a osobní hygiena

Napadlo vás někdy, že deodoranty, krémy, zubní pasty, repelenty a další přípravky, které kupujeme v drogeriích mohou obsahovat škodlivé látky? Představím vám několik receptů na přírodní a zdravotně nezávadné hygienické výrobky.

 

Proč zakoupit elektronickou knihu a jaké tím získám výhody?

  • obratem obdržíte elektronickou knihu (e-knihu, e-book) ve formátu PDF vhodnou k přečtení na počítači, tabletu, elektronické čtečce či mobilu
  • 71 stran textu
  • pokud kniha nesplní vaše očekávání, tak máte možnost využít 14 dnů záruky na vrácení peněz bez udání důvodu!
  • možnost zaplatit
  • převodem na účet (po připsání částky na účet autora bude ihned objednávka odeslána – do poznámky k platbě nezapoměňte vyplnit e-mailovou adresu, kam chcete knihu odeslat!) – číslo účtu 1203212032/3030
  • platba kartou či přes Paypal účet – Zakoupit e-knihu Zázrak jménem kokosový olej
  • veškeré služby zapojené do procesu jsou převěřené miliony uživatelů a jsou velmi dobře zabezpečené

 

Zakoupit e-knihu Zázrak jménem kokosový olej za 175 korun a změnit svůj život ihned.

 

Případá vám 175 Kč za 71 stran textu mnoho? Kdo to myslí se změnou svého života vážně, tak nad touto investicí mávne rukou a uzná, že lepší život za těch pár korun určitě stojí.

Dle mého názoru je to jen zlomek hodnoty, kterou informace obsažené v knize mají!

Mohl jsem napsat o mnoho stran více, ale já jsem vybral opravdu jen to, co vám opravdu pomůže a co je pro člověka důležité. Není to o množství informací, ale hlavně o kvalitě, a tu já nabízím. Uvidíte, že vám později bude tato investice přidat směšná…