Snímek obrazovky 2016-02-26 v 12.24.02Ve středu 2.3. se konal můj webinář na téma 10 největších mýtů o zdravé stravě a následně jsem zodpovídal dotazy diváků. Dotazy mě překvapily svou kvalitou. Je vidět, že se lidé o své tělo zajímají. Samozřejmě jsme počítali i s tím, že se někomu nebude termín hodit a tak jsme se rozhodli zveřejnit i záznam.

 

Webinář trval hodinu a půl. Prvních 45 minut věnuji povídání o mýtech, druhých 45 minut padlo na dotazy. Užijte si to!

PS: domluvil jsem pro vás s vimvic.cz slevu na můj video kurz „Jak na Paleo dietu„. Stačí zadat kód PALEO15 při objednávce kurzu. Platí pouze do neděle 6.3., 23:59 hodin.

 

 

Zaujal vás článek? Tak to se vám bude líbit i moje kniha.

Superčlověk - Najdi nejlepší verzi sebe sama
  • Ondra

    S tím maratonem a dlouhodobýma sportovníma aktivitama je otázka jaký výsledek od sebe čekáte a jaký sportovec jste. Pokud trénujete párkrát do týdne ( 3x ) s rozestupy tréninku >24h a máte příjem sacharidů cca kolem 150g/den, taky není problém, aby se obnovili glykogenové zásoby. V případě blížícího se závodu je vhodné navýšit příjem sacharidů v potravě už 3 dny před závodem a pro maximalizaci výkonu v průběhu závodu vychází nejlépe zdroje glukózy, fruktózy, galaktózy = jednoduchých cukrů a MCT ( kokosový olej třeba ) tuků, samozřejmostí je pravidelné doplňování tekutin.

  • Ondra

    S tím maratonem a dlouhodobýma sportovníma aktivitama je otázka jaký výsledek od sebe čekáte a jaký sportovec jste. Pokud trénujete párkrát do týdne ( 3x ) s rozestupy tréninku >24h a máte příjem sacharidů cca kolem 150g/den, taky není problém, aby se obnovily glykogenové zásoby. V případě blížícího se závodu je vhodné navýšit příjem sacharidů v potravě už 3 dny před závodem a pro nejlepší výkon v průběhu závodu vychází nejlépe doplňování energie zdroji glukózy, fruktózy, galaktózy = jednoduchých cukrů a MCT ( kokosový olej třeba ) tuků, samozřejmostí je pravidelné doplňování tekutin.