KokosoriznutySJeště před pár lety bych nevěřil, že se mi život naprosto obrátí vzhůru nohama díky změně ve stravování. Najednou se děly velké věci a mě začalo docházet, jak velký má strava na lidské tělo vliv.

 

 

Od té doby neustále studuji a vzdělávám se, protože souvislostí mezi některými potravinami a lidským tělem je snad nekonečné množství.

Není to dávno, kdy jsem se hlouběji začal zajímat o kokosový olej. Od prvního dne jsem věděl, že je to zázrak, a tak jsem neváhal své postřehy a vědomosti dát na jednu velkou hromadu a z ní vytřídit ty nejdůležitější informace.

Zabralo mi to stovky hodin a výsledek stojí za to! Studium, přemýšlení, ověřování a tvorba. Byl to dlouhý a náročný proces, ale nyní jsem moc rád, že jsem do toho šel a nevzdal se.

 

Co se dozvíte v jednotlivých kapitolách mé nové knihy?

Kokosový olej?

Na zahřátí si povíme, jak kokosový olej vzniká a odkud se bere. Poté si povíme mnoho důvodů, proč je kokosový olej tak skvělý a proč stojí za to věnovat mu pozornost.

Hubnutí

Nadváha je obrovský problém dnešní populace, a ikdyž si to mnozí neuvědomují, tak je tímto zásadně snížena kvalita života. Pár tipů a triků, jak díky použití kokosového oleje hravě zhubnout a využít všech jeho výhod a kvalitních živin. Netušíte, proč vás honí mlsná? Povím vám to a hravě s tím zatočíme.

Akné

Často děláme z komára velblouda, ale někdy stačí jen se rozhlédnout a zamyslet se. Napadlo vás, že příčina akné či nezdravé pokožky může být v malinkém detailu? Naučím vás, jak dát pleti to, co opravdu potřebuje.

Alergie

Existují zdravotní potíže, na které si po nějaké době zvykneme a bereme je jako součást našich životů. Kýchání, rýma, pálení očí, bolesti břicha či svědění – vše má svou příčinu a mnohdy si lidé některé souvislosti ani neuvědomují. Použitím kokosového oleje se dají alergické reakce odstranit či alespoň redukovat.

Diabetes

Už jste léta smíření s tím, že cukrovku budete mít taky, protože jí trpí dědeček i tatínek? Co se díky jednoduchým zásadám této chorobě vyhnout? Znám tajemství národů, kde se kokosový olej a příbuzné produkty konzumují denně – cukrovkou netrpí!

Alzhaimerova choroba

Zajistit ideální palivo pro mozek není s kokosovým olejem problém. Ve chvíli, kdy ostatní zdroje selhávají, tak tento zázračný tuk exceluje!

Záněty a kloubní onemocnění

Mohou zasáhnout celé naše tělo a jsou velmi zákeřné. Záněty nezpůsobují jen bolesti, ale podílí se i na devastaci celého organismu. Díky účinkům tuků obsažených v kokosovém oleji lze přemoci i závažná onemocnění, která se pro současnou medicínu zdají být neřešeitelná.

Štítná žláza

Bez správně fungující štítné žlázy nemůže ani lidský organismus správně fungovat. Ovlivňuje růst, vývoj a vlastně i chod celého těla. Nahraďte běžné oleje tím kokosovým a dopřejte mu tak kvalitní živiny, které zamezí dalšímu poškozování těla nevhodným obsahem některých olejů.

Odborníci o kokosovém oleji

Přemýšlejí o stravě a fungování těla podobným způsobem, jako já. A stejně jako já, se o tom nebáli promluvit. Několik odborníků se o kokosovém oleji vyjádřilo – shrneme si jejich výroky…

Péče o tělo a osobní hygiena

Napadlo vás někdy, že deodoranty, krémy, zubní pasty, repelenty a další přípravky, které kupujeme v drogeriích mohou obsahovat škodlivé látky? Představím vám několik receptů na přírodní a zdravotně nezávadné hygienické výrobky.

 

Proč zakoupit elektronickou knihu a jaké tím získám výhody?

 • obratem obdržíte elektronickou knihu (e-knihu, e-book) ve formátu PDF vhodnou k přečtení na počítači, tabletu, elektronické čtečce či mobilu
 • 71 stran textu
 • pokud kniha nesplní vaše očekávání, tak máte možnost využít 14 dnů záruky na vrácení peněz bez udání důvodu!
 • možnost zaplatit
 • převodem na účet (po připsání částky na účet autora bude ihned objednávka odeslána – do poznámky k platbě nezapoměňte vyplnit e-mailovou adresu, kam chcete knihu odeslat!) – číslo účtu 1203212032/3030
 • platba kartou či přes Paypal účet – Zakoupit e-knihu Zázrak jménem kokosový olej
 • veškeré služby zapojené do procesu jsou převěřené miliony uživatelů a jsou velmi dobře zabezpečené

 

Zakoupit e-knihu Zázrak jménem kokosový olej za 175 korun a změnit svůj život ihned.

 

Případá vám 175 Kč za 71 stran textu mnoho? Kdo to myslí se změnou svého života vážně, tak nad touto investicí mávne rukou a uzná, že lepší život za těch pár korun určitě stojí.

Dle mého názoru je to jen zlomek hodnoty, kterou informace obsažené v knize mají!

Mohl jsem napsat o mnoho stran více, ale já jsem vybral opravdu jen to, co vám opravdu pomůže a co je pro člověka důležité. Není to o množství informací, ale hlavně o kvalitě, a tu já nabízím. Uvidíte, že vám později bude tato investice přidat směšná…

Zaujal vás článek? Tak to se vám bude líbit i moje kniha.

Superčlověk - Najdi nejlepší verzi sebe sama
 • Petr Kučera

  Dobry den. Kolik kokosového oleje denně je dobré sníst, aby měl příznivé zdravotní účinky? Kolik ho denně sníte Vy? (další spotřebu neuvažujme) Děkuji za odpověď.

 • Hezký den,
  doporučil bych cca 2-4 kávové lzičky kokosového oleje každý den. Zde samozřejmě bude důležitější pravidelná a dlouhodobá konzumace, ale s tímto množstvím byste se měl dostat k tomu nejlepšímu, co může kokosák nabídnout 🙂

 • Patrik Poduška

  Dobrý den, chci si koupit tuto knihu, ale ne přes PayPal ale platebním převodem, jako jsem si koupil knihu Superčlověk. Jak na to ? 😉

 • Hezký den,

  viz bod „převodem na účet“

  převodem na účet (po připsání částky na účet autora bude ihned objednávka odeslána – do poznámky k platbě nezapoměňte vyplnit e-mailovou adresu, kam chcete knihu odeslat!) – číslo účtu 1203212032/3030

  Je to takto srozumitelné?

  S pozdravem,
  Michal Turna.

 • Patrik Poduška

  paráda díky

 • Eva Goconová

  Dobrý deň, mám záujem o Vašu knihu, poslala som Vám na účet platbu v eurách 6.5€ – dúfam, že to bude zodpovedajúca suma, email som uviedla do správy pre prijímateľa.

 • Hezký den,
  děkuji za informaci. Až platba dorazí, tak knihu odešlu.

  S pozdravem,
  Michal Turna / grasa.cz

 • Patrik Poduška

  Mám dotaz, hádáme se s matkou ohledně kokosáku. Ona mi furt tvrdí že obsahuje moc nasycených trans-mastných kyselin. Netuším co jí na to mám říct abych jí přesvědčil.

 • Dobrý večer,
  vypadá to, že v tom má trochu hokej 🙂 Kokosový olej opravdu obsahuje velké množství nasycených tuků, ale „trans“ je zase něco jiného.. Tyto tuky jsou obsaženy například v margarínech, jsou to látky, které obsahují „uměle“ vyrobené tuky.

 • Patrik Poduška

  a ty nasycené tuky jsou dobré nebo ne?

 • ty jsou výborné 🙂