Program Whole 30 se v posledních letech těší obrovské oblibě. Jasný a promyšlený koncept, v základech pevná pravidla, a vynikající výsledky nejen po fyzické, ale i mentální stránce.

Stovky tisíc lidí programem prošlo a velká část jej i úspěšně dokončila. No a co s tím zbytkem…?

Vlastní selhání, nevědomost, často i nedostatek motivace či pocit osamocenosti. To jsou jedny z důvodů, kdy to ve výsledku neklaplo. Na celý měsíc se „odtrhnout od zbytku světa“, to mnohým v hlavě dokáže pořádně zavařit a nahlodat, zda toto opravdu chtějí. Váhy se začnou překlápět ze strany na stranu.

Na jednom konci je touha něco změnit, být lepší verzí sebe samotného, něco dokázat, ulevit si, vidět výsledky. Na druhém konci už však může být hrůza z toho, co si o nás ostatní pomyslí, jak to zase budeme vypadat a jak budeme v očích ostatních ti divní dietáři…

Whole 30 měl dosud jeden menší nedostatek. I přes zdánlivou dokonalost chybělo programu něco, co lze jen těžko zajistit. Někoho, kdo vás chytne za ruku a po dobu třiceti dnů vám bude dělat společnost. Tedy spíše parťáka. Motivovat vás, když to nepůjde snadno. Radit vám, když nebudete vědět. Donutí vás uvědomit si, co přesně to vlastně děláte. Naučí vás se zastavit a zamyslet se. Vyhodnotit den, týden a zrekapitulovat si dosavadní cestu.

Možná byste nevěřili, kolik lidí toto dokáže posunout. Kolik lidí díky takové podpoře dokáže program úspěšně dokončit. Řádky v knize velmi pravděpodobně pomohou těm, kteří v minulosti W30 nedokončili. A vlastně i těm, kteří jej dokončili, ale chtějí to celé posunout na jiný level.

Jednou z prvních vět této recenze bylo, že je to celé i o mentální stránce. Je. A díky deníku se budete soustředit jen na to důležité a ten zbytek vysolíte na papír.

Dost bylo slov. Whole 30 je program, který dokáže nadobro změnit vaše stravovací návyky, možná i váš život. A pokud to nešlo doteď, tak s Deníkem Whole 30 to dáte!

>>>   Koupit Deník Whole 30  <<<